Продолжен кабел 5+5 3м

Код на продуктот: PRODUZEN4
Достапност: На залиха
Цена: 990MKD
Без данок: 990MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.