Кабел 3х1,5 25м

Код на продуктот: KABEL1
Достапност: На залиха
Цена: 1.720MKD
Без данок: 1.720MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.