pH минус – средство за намалување на pH вредноста на водата во базените,

Код на продуктот: PH-
Достапност: На залиха
Цена: 400MKD
Без данок: 400MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2022.