Еднокрилна врата SUPPORTA ГРАФИТ P4

Код на продуктот: N/A
Достапност: На залиха
Цена: 10.700MKD
Без данок: 9.068MKD
Количина:  

Еднокрилна врата SUPPORTA ГРАФИТ co P4 отвор

Медијапанска врата обложена со CPL фолија со 3D ефект уникатна изработка. Универзално вратно крило (лева/десна).  Два вида на шток за штелување: основен – за дебелина на ѕид од 13 cm до 30 cm и дополнителен – за потесни ѕидови од 8 cm до 13 cm. Исклучителна отпорност на абење, гребење, опушоци од цигари, сончево влијание и домашни хемикалии. Со пет отвори за стакло со димензии 21,5х21,5cm.

Со вратата се испорачува AGB магнетна брава и три шарки. Кваки и стакло не се вклучени во пакетот. 

Димензии:

Ширина (по избор): 70, 80, 90, 100 cm

Висина: 203 cm

Оптимални мерки за вградување +1cm од пропишаните.

PORTAKRONO вратите се испорачуваат во рок од 10-14 работни денови по извршената уплата и потврда од страна на продавачот за реализирана нарачка, на домашна адреса на нарачателот (на територијата на Република Македонија).

НАПОМЕНА: Продавачот не сноси никаква одговорност за погрешно порачани модели и/или димензии од страна на купувачот. Во моментот на примена уплата и потврдена порачка од страна на продавачот, порачката се смета за конечна и неменлива. Наведената порачка ќе биде испорачана до купувачот без оглед на се.

НАЧИН НА ПОРАЧКА: Моделот и бојата се избираат со самото избирање на продуктот од www.bluemarket.com.mk  , a при избор на „метод на испорака“ при нарачката во полето „коментар во врска со нарачката“, ЗАДОЛЖИТЕЛНО се внесува посакуваната димензија. При „метод на плаќање“ се избира на уплатница или со кредитна картичка. По избирање за плаќање на уплатница, ќе добиете по е-маил профактура, и по нејзиното плаќање (и појавување на средствата на банкарски извод) порачката ќе ви биде ПОТВРДЕНА од страна на продавачот. При плаќање со кредитна картичка, нарачката ќе биде потврдена ВЕДНАШ по успешното плаќање. Од тој момент нарачката се смета како конечна и неменлива! Нарачка без коментар за димензии на врати нема да се разгледува. Купувачот ЗАДОЛЖИТЕЛНО треба да остави телефонски број за комуникација во врска со нарачките. Секоја нарачка примена после 12ч на пладне, ќе се реализираат наредниот работен ден. Нарачките примени во неработен ден и Сабота и Недела ќе се реализираат првиот нареден работен ден. 

ПОПУСТ ОД 5%: За да искористите попуст од 5% на секоја порачана врата, откако ќе ги изберете продуктите кои ги купувате, одете „прегледај кошничка“ избирате „искористете купон“ и во полето впишувате (код кој ќе ви биде испратен на Facebook). За да добиете код за 5% попуст, посетете ја нашата facebook страна на https://www.facebook.com/bluemarket.com.mk/ , кликнете Like на страницата и контактирајте не преку порака дирекно на страната. Ќе го добиете кодот за попуст во најкраток можен рок. 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2019.