LED НЕОНКА 0.6m 9W

Код на продуктот: 19236
Достапност: На залиха
Цена: 160MKD
Без данок: 136MKD
Количина:  

LED неонка, со должина од 0.6 метри и јачина од 9W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.