LED НЕОНКА 1,2m 18W

Код на продуктот: 19237
Достапност: На залиха
Цена: 190MKD
Без данок: 161MKD
Количина:  

LED неонка, со должина од 1.2 метри и јачина од 18W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.