LED ПЛАФОЊЕРКА НАДГРАДНА 24W КРУГ

Код на продуктот: 21684*
Достапност: На залиха
Цена: 430MKD
Без данок: 364MKD
Количина:  

Лед плафоњерка, надградна 24W круг, димензии дијаметар 28cm

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2019.