LED ПЛАФОЊЕРКА НАДГРАДНА 18W КВАДРАТ

Код на продуктот: 21601*
Достапност: На залиха
Цена: 290MKD
Без данок: 246MKD
Количина:  

Лед плафоњерка, надградна 18W квадрат, димензии 21х21cm

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.