ОРМАР ЗА БАЊА ROMA VIDIMA 65cm ДОЛЕН ДЕЛ

Код на продуктот: 22933
Достапност: На залиха
Цена: 5.990MKD
Без данок: 5.076MKD
Количина:  

Ормар за бања ROMA VIDIMA 65cm

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2019.