ОРМАР ЗА БАЊА ROMA VIDIMA 55cm ДОЛЕН ДЕЛ

Код на продуктот: 22932
Достапност: На залиха
Цена: 4.990MKD
Без данок: 4.229MKD
Количина:  

Ормар за бања ROMA VIDIMA 55cm долен дел

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.