МОНОБЛОК CLIZIA СИМПЛОН СО ТАРЕ

Код на продуктот: 22867
Достапност: На залиха
Цена: 4.500MKD
Без данок: 3.814MKD
Количина:  

Моноблок комплет со таре, капак, пловак, арматура, керамичко казанче

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.