МОНОБЛОК AZUR БАЛТИК

Код на продуктот: 22871
Достапност: На залиха
Цена: 3.990MKD
Без данок: 3.381MKD
Количина:  

Моноблок AZUR СИМПЛОН (истек во ѕид), комплет со капак, пловак, арматура за казанче, керамичко казанче. 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.