WC ШОЉА MIAMI СО КАПАК

Код на продуктот: 22910
Достапност: На залиха
Цена: 1.590MKD
Без данок: 1.347MKD
Количина:  

WC шоља MIAMI комплет со капак. Симплон (истек на подот)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2018.