ОРМАР ЗА БАЊА ROMA 65cm ГОРЕН ДЕЛ

Код на продуктот: 22935
Достапност: На залиха
Цена: 4.900MKD
Без данок: 4.153MKD
Количина:  

Ормар за бања ROMA 65cm горен дел

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.