WC ШОЉА SOLITAIRE СИМПЛОН

Код на продуктот: 21723
Достапност: На залиха
Цена: 1.350MKD
Без данок: 1.144MKD
Количина:  

WC шоља SOLITAIRE СИМПЛОН (одвод на под)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.