LED ПЛАФОЊЕРКА НАДГРАДНА 48W КВАДРАТ

Код на продуктот: 22764
Достапност: На залиха
Цена: 1.690MKD
Без данок: 1.432MKD
Количина:  

LED плафоњерка, 48W, квадрат, надградна, 60x60cm. 

НАПОМЕНА: Во поголеми количини продуктот е достапен само по претходна најава. 

 

 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.