LED ПЛАФОЊЕРКА НАДГРАДНА 6W КВАДРАТ

Код на продуктот: 19270
Достапност: На залиха
Цена: 220MKD
Без данок: 186MKD
Количина:  

Лед плафоњерка, надградна 6W квадрат, димензии 12х12cm

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.