LED РЕФЛЕКТОР 10W СО СЕНЗОР

Код на продуктот: 22763
Достапност: На залиха
Цена: 590MKD
Без данок: 500MKD
Количина:  

LED рефлектор 10W со сензор на светлина и движење

НАПОМЕНА: Производот е достапен во сива и црна боја. Црните се со IP 66 водоотпорност на прашина и влага. Во нарачката да се наведе посакуваниот модел.  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.