LED РЕФЛЕКТОР 30W СО СЕНЗОР

Код на продуктот: 22424
Достапност: На залиха
Цена: 1.200MKD
Без данок: 1.017MKD
Количина:  

LED рефлектор 30W со сензор на светлина и движење

 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.