LED ПЛАФОЊЕРКА НАДГРАДНА 12W КВАДРАТ

Код на продуктот: 21678*
Достапност: На залиха
Цена: 270MKD
Без данок: 229MKD
Количина:  

Лед плафоњерка, надградна 12W квадрат, димензии 16х16cm

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.