Грејач за шпорет “GORENJE”

Код на продуктот: GREJAC3
Достапност: На залиха
Цена: 260MKD
Без данок: 260MKD
Количина:  

1100W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2020.