Грејач за бојлер “MAGNOHROM” 50-80L

Код на продуктот: GREJAC2
Достапност: На залиха
Цена: 370MKD
Без данок: 370MKD
Количина:  

2000W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2020.