Iskra GX-TH-MT01V повеќе-наменски алат

Код на продуктот: Iskra GX-TH-MT01V
Достапност: На залиха
Цена: 2.990MKD
Без данок: 2.990MKD
Количина:  
Јачина 300W
Напон: 230-240V~ 50Hz
Брзина на оптеретување: 0-26.000/min-1
Брзина која се подесува
Должина на кабел: 1,8 m
Пакување на куфер
Димензии (В mm): 355 (Д) x 100 (Ш) x 255 (В)
Нето тежина: 1,5 kg
Бруто тежина 1,6 kg
Гаранција 12 месеци
Димензии на кутијата од пакувањето (во mm): 520 (Д) x 365 (Ш) x 495 (В)
Количина: 10 во кутија
Нето тежина: 15 kg
Бруто тежина: 16 kg
Додатоци:

Колектор за прашина
Брусна плоча
Брузна хатија (3x)
Потопна хартија за брусење (2x)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.