Iskra GX-MC012 мини кружна пила

Код на продуктот: Iskra GX-MC012
Достапност: На залиха
Цена: 4.990MKD
Без данок: 4.990MKD
Количина:  
Јачина: 450W
Напон: 230-240V~50Hz
Вртежи: 3400/min-1
Оштрица ø 54,8 mm
Длабина на рез (max): 12 mm
Удобна дршка
3 ножеви
Должина на кабел: 1,8m
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (В)
Нето тежина: 2,3 kg
Бруто тежина: 2,45 kg
Гаранција 12 месеци
Димензии на кутија (В mm): 460 (Д) x 330 (Ш) x 250 (В)
Количина: 4 во кутија

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.