Машинка за полирање

Код на продуктот: MZP
Достапност: На залиха
Цена: 1.990MKD
Без данок: 1.990MKD
Количина:  

Гаранција:2 год.
Земја на потекло:Турција.

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.