Iskra Z1J 13 (DB5307) Ударна дупчалка 600w-

Код на продуктот: Iskra Z1J 13 (DB5307)
Достапност: На залиха
Цена: 1.990MKD
Без данок: 1.990MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.