Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w

Код на продуктот: Iskra GX-EI0040-2 500
Достапност: На залиха
Цена: 1.690MKD
Без данок: 1.690MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.