Бормашина Bosch GSB 13 RE Professional

Код на продуктот: GSB 13 RE
Достапност: На залиха
Цена: 2.450MKD
Без данок: 2.450MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.