Аголна брусилка GWS 24-230 JH Professional

Код на продуктот: GWS 24-230 JH
Достапност: На залиха
Цена: 11.500MKD
Без данок: 11.500MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.