Ринацид Д – средство за спречување појава и раст на алги во водата во базените.

Код на продуктот: RINACID
Достапност: На залиха
Цена: 140MKD
Без данок: 140MKD
Количина:  

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу:Блу Сити - Дирекција © 2021.