Електрични алати. | There are 16 products

Прикажи: Листа / Табела
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra GX-MC012 мини кружна пила
Јачина: 450W Напон: 230-240V~50Hz Вртеж...
4.990MKD
Без данок: 4.990MKD
Iskra GX-TH-MT01V повеќе-наменски алат
Јачина 300W Напон: 230-240V~ 50Hz Брзин...
2.990MKD
Без данок: 2.990MKD
Блу Сити - Дирекција © 2021.